150₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

ROBOTUYA ROBOLASER ROBOT SÜPÜRGE(LASER) BEYAZ


6.610,63₺


Garanti: 24
Renk: Beyaz
Şarj Süresi: 5 - 6 Saat
Çalışma Süresi: 1 - 3 Saat
Toz Kapasitesi: 0.35 Lt - 0.50 Lt
Yer Silme Özelliği: Var
Aşılabilir Engel Seviyesi: 20 mm

Robotuya RoboLaser Beyaz Robot Süpürge (Türkçe Dil Desteği) Genel Özellikler

Akıllı Temizlik Dünyasına Hoş Geldiniz!

Uyumlu, Güçlü, Sessiz

RoboLaser robot süpürge 4 seviyeli emiş gücü sayesinde, temizlik ihtiyacınıza en uygun çözümü sunar. İster, derinlemesine temizlik için 2200 Pa turbo modunu, isterseniz de sizi uyandırmadan temizliği tamamlayacak 600Pa sessiz modu tercih edin. Düşük ses seviyesi sayesinde sizi ve sevdiklerinizi rahatsız etmeden temizlik işlemini tamamlayacaktır.

2+1 Hibrit Temizlik (Süpürme ve ıslak paspaslama beraber)

RoboLaser, ihtiyacınıza bağlı olarak temizlik yapmanıza imkan sağlayan 450ml. toz haznesi ve 3 seviyeli 150ml. su haznesi ile birlikte gelmekte. Süpürmeyi, paspaslamayı veya eşzamanlı olarak süpürmeyi ve paspaslamayı yapabilme özelliklerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Paspaslama işlemi için su haznesini doldurmanız ve paspas bezini takmanız yeterli olacaktır. Ardından paspaslama işlevini kullanabilirsiniz.

3 Katmanlı Filtreleme

RoboLaser 3 aşamalı filtreleme sistemine sahiptir. Bu filtreler arasında bulunan Hepa filtre sayesinde evinizi hem tozlardan temizlenirken hem de kimyasallar dahil, çektiği havayı polen ve alerjenlerden temizler.

Tuya Smart App Nasıl Yüklenir ve Nasıl Kurulur?

LDS Lazer Sensör ve 2D Harita

LDS sensöre sahip lazer navigasyon sistemi ile bulunduğu çevreyi hızlı bir şekilde tarar, algılar ve haritalandırır. Bu sayede tam temizliği sağlamak için gerçek zamanlı ve doğru 2D haritalar çizebilir. Temizliği, en uygun yolu planlayarak hiçbir eksik kalmadan yapar ve işlem bittiğinde otomatik olarak şarj ünitesine geri döner.

Temizlik Bölgesi Oluşturma

Eviniz, temizlik için akıllı uygulama sayesinde ihtiyacınıza bağlı olarak birden fazla bölgeye bölünebilir. Planladığınız temizlik için belirli bir oda, birden fazla oda ya da bir alan seçebilirsiniz. Bu seçimlerinizi sıralayabilir ve gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve isterseniz temizliğin herhangi bir noktasında iptal edebilirisiniz.

Girilmez Bölge

Temizlenecek alana dahil edilmesini istemediğiniz bölge veya odaları seçmek RoboLaser'ın bu alanlara girmemesini sağlamak için yeterli olacaktır. Bu sayede çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya değerli eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

Yükseklik ve Kendini Koruma

Temizleme alanı içerisinde 2,00 cm'ye kadar yükseklik ve kapı eşiklerini geçebilir. Düşmeyi engelleyen (merdiven hassasiyeti) sensörü çıkıntıyı algılayabilir. Engel algılama sensörü, olası bir çarpışmayı önleyebilir. Bu sayede robotunuz temizlik sırasında korunacak ve temizliğiniz kesintisiz olarak tamamlanacaktır.

Kesintisiz Çalışma, Otomatik Şarj

RoboLaser, 3200mAh yüksek pil kapasitesi sayesinde tek seferde 120 dakikaya kadar kullanım imkanı sunar. Pili azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine döner ve pil tamamen şarj olduktan sonra temizleme görevine kaldığı yerden devam eder.

Haftalık Planlama, Gerçek Zamanlı Takip ve Değişiklik Yapabilme

Kullanacağınız Tuya uygulaması ile ayarlanmış temizlik süresi dahilinde, 7 günlük bir temizleme takvimi oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu takvimi her hafta tekrarlatabilirsiniz. Uygulama sayesinde komutlar her zaman, her yerden gönderilebilir. Yasak bölgeler ve temizlenebilir bölgeler herhangi bir zamanda ayarlanabilir ve temizlenen bölge gerçek zamanlı olarak takip edilebilir. Ayrıca, telefonunuzda bulunan RoboLaser uygulamasını Tuya uygulamasının yüklü olduğu yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Robotuya RoboLaser

Özellikler
  • Navigasyon : LDS Lazer
  • Uygulama : Tuya Uygulaması
  • Kendi Kendine Şarj : Otomatik Şarj
  • Sanal Duvar - Robotun geçmeyeceği ayarlanabilir bir kızılötesi ışın oluşturur.
  • Uzaktan erişim ile temizliği gerçek zamanlı takip etme ve müdahale etme
  • Ürünü paylaşma. Bu sayede çoklu kullanıma imkan vermesi
  • Yapılmış temizliklerin zaman ve harita olarak takibine imkan vermesi
  • Emiş Gücü: 2200 PA
  • Yerden Yükseklik: 10 cm

ROBOTUYA ROBOLASER ROBOT SÜPÜRGE(LASER) BEYAZ yorumları ve incelemeleri

Yorum Bulunamadı

Yorum Yazın

Benzer Ürünler